Nabídka apartmánů 

Otevíráme 1.7.2018! 


Apartmán 4+0

Slunný apartmán pro 1-4 osoby

Apartmán pro 4 osoby nabízí chodbu s úložným prostorem, samostatný pokoj s dvoulůžkem a plně vybavenou kuchyňí, kde se nachází i další 2 oddělené postele. Apartmán disponuje i vlastní sociální zařízení se sprchou a toaletou, satelitní TV a Wi-Fi připojením. Hosté mohou parkovat přímo před apartmány.

Apartmán 6+1 s balkónem

Apartmán pro 1-7 osob

Náš největší apartmán s balkónem se skládá ze dvou ložnic a obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní. V každé ložnici je komfortní dvoulůžková postel, v obývacím pokoji je další dvoulůžko a pohodlný gauč pro jednu osobu.  V kuchyni se nachází sporák s troubou, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice a veškeré potřebné vybavení. Apartmán má vlastní sociální zařízení se sprchou, vanou a toaletou. Parkování je možné zcela zdarma v přilehlých ulicích.

Apartmán 1+1

Komfortní apartmán pro 1-2 osoby

Apartmán nabízí jednu místnost s plně vybavenou kuchyní (mikrovlnka, rýchlovarná konvice, lednice, sporák). Apartmán nabízí komfortní spaní pro jednu osobu na jednolůžku a druhú osobu na přistýlce. Apartmán nabízí i satelitní TV a wi-fi připojení. Hosté mohou parkovat přímo před apartmány na přilehlých ulicích zcela zdarma.


Apartmán 3+0

Prostorný apartmán pro 1-3 osoby

Komfortně zařízený apartmán nabízí ubytování až pro 3 osoby. V ložnici se nachází dvoulůžková postel, v plně vybavené kuchyňce jedna přistýlka. Apartmán nabízí i satelitní TV, internetové Wi-Fi připojení a parkování zdarma. Apartmán disponuje vlastní sociální zařízení (bez hotelové kosmetiky) se sprchou a toaletou.